Make-Up

Permanentní make-up

Pro mnoho žen je každodenní líčení nezbytnou součástí života, protože ne každá má obočí přirozeně husté, dostatečně zbarvené a rostlé správným směrem, nebo touží mít výraznější rty. Permanentní make-up dokáže ženě ušetřit mnoho času stráveného u zrcadla, ale také korigovat nedokonalosti obličeje.

Obočí

Permanentní make-up obočí bezprostředně po aplikaci působí výrazněji, než zhruba po 4-6 dnech bude. Po vyloupnutí vám barva může připadat málo výrazná, ale během 3 týdnů dojde ještě k ustálení pigmentu, dohojení pokožky a barevnému dobarvení.

Pokud po uplynutí 5 týdnů od první aplikace permanentního make-upu obočí budete chtít ještě jakékoliv doladění (tvar, barva, intenzita…), objednáte se na korekci (3 měsíce záruční lhůta).

Trvanlivost pm obočí je zcela individuální a záleží na mnoha faktorech (typ pokožky, množství pigmentu, slunění…). Nejčastěji se pm obočí obnovuje po cca 3-5 letech.

Rty

Jsou velmi důležitou součástí vašeho obličeje. Podílejí se na tvorbě výrazů a aktivně se tak účastní neverbální komunikace. Permanentím make up rtů může upravit velikost, tvar i probarvení rtů a tím zlepšit celkový výraz.